Смартфон UMIDIGI Bison X10S 64 ГБ
Відео 8Фото 6 |
UMIDIGI Bison X10S 64 ГБ
32 ГБ64 ГБ
Екран:6.53 ", 1600х720 (20:9), 269 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T310
Камера:3 модулі, 16 МП, + 8 МП, макро
Акумулятор:6150 мАгод
Вага:279 г
Дві окремі фізичні кнопки (за замовчуванням – відеозйомка під водою і Push-to-Talk). Робота радіо без наявності навушників та мобільного інтернету.
Можливо, у версії з модулем NFC.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UMIDIGI Bison X10S 64 ГБ
Усі ціни 6 →Смартфон Umidigi Bison X10S NFC 4/64GB Storm Gray | 6 099 грн. |
UMIDIGI Bison X10S NFC 4/64GB Storm GrayРоздільна здатність екрану: HD+ (1600*720 px) 20:9 Оперативна пам'ять: 4Gb Розмір екрана (Дюйми): 6.53" Процесор: Unisoc Tige... щеr T310, 2.0 GHz Вбудована пам'ять: 64Gb Ємність аккумулятору: 6150mah Demping.storeЗ нами 1 рік (Кривий Ріг) Гарантія: 1 Поскаржитись | 4 999 грн. |
UMIDIGI Bison X10S NFC 4/64GB Storm GrayРазрешение экрана: LCD IPS (720 x 1600) Процессор: Quad-Core (1 x ARM Cortex A75 2.0Ghz + 3 x ARM Cortex A55 1.8Ghz) Емкость... щеаккумулятора: 6150 mAh, Размер экрана (Дюймы): 6.53" Mobus.com.uaЗ нами 3 роки (Кривий Ріг) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 5 199 грн. |
Umidigi Bison X10S 4/64Gb NFC GreyUmidigi Bison X10S NFC
Недорогий смартфон-бронев Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 4 299 грн. |
Захищений смартфон UMIDIGI Bison X10S NFC 4/64GB Storm Gray | 5 699 грн. | Продавець: Beelife |
UMIDIGI Bison X10S 4/64GB Storm GrayUmidigi Bison X10S NFC
Недорогой смартфон-бронев Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 4 299 грн. |
Серія UMIDIGI Bison (захищені)Порівняти в таблиці →
від 3 697 грн.
для військових, 6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 6150 мАгод, 279 г
від 3 849 грн.
для військових, 6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 20 МП, + 8 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6150 мАгод, 282 г
від 5 857 грн.
для військових, 6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P60, камера: 2 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 6000 мАгод, 278 г
від 9 069 грн.
для військових, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6150 мАгод, 280 г
від 7 890 грн.
для військових, 6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 48 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6150 мАгод, 280 г
від 6 449 грн.
для військових, 6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 48 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6150 мАгод, 280 г
від 5 224 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G80, камера: 3 модулі, 48 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 265 г
від 8 799 грн.
для військових, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6150 мАгод, 280 г
від 5 229 грн.
для військових, 6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 20 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 6150 мАгод, 285 г
від 7 899 грн.
для військових, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6150 мАгод, 280 г
від 3 657 грн.
для військових, 6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 6150 мАгод, 279 г
від 6 999 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 250 г
від 4 199 грн.
для військових, 6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 6150 мАгод, 279 г
від 9 464 грн.
для військових, 6.67 ", 395 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 5150 мАгод, 283 г
від 8 999 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 250 г
від 7 970 грн.
для військових, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6150 мАгод, 280 г
від 4 299 грн.
для військових, 6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 6150 мАгод, 279 г
від 5 898 грн.
для військових, 6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 20 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 6150 мАгод, 285 г
від 7 599 грн.
для військових, 6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 20 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 6150 мАгод, 285 г
від 8 398 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G80, камера: 3 модулі, 48 МП, + 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 265 г
Відеоогляди
UMIDIGI Bison X10S - UM SMARTPHONE GIGANTE E BARATO! Unboxing e Impressões
25 березня 2022394 051 перегляд
UMIDIGI BISON X10S Series First Look - Heir to the Stylish Rugged Beast (Giveaway)
13 грудня 202113 103 перегляда
Не получается открыть режим разработчика РЕШЕНИЕ UMIDIGI BISON X10S
9 лютого 2022426 переглядів
UMIDIGI BISON X10S & X10G RUGGED SMARTPHONES | LATEST PHONE UPDATE
9 грудня 2021459 переглядів
UMIDIGI BISON X10S X10G NFC REVIEW IN GREEK
9 серпня 2022516 переглядів
UMIDIGI BISON X10S / BISON X10G - Full Specifications | Features | Camera | Storage | 2021
25 грудня 2021304 перегляда
UMIDIGI BISON X10S NFC / BISON X10G NFC | 2021 | RUGGED PHONE
25 грудня 2021156 переглядів
TRUE RUGGED PHONE | UMIDIGI BISON X10S | X10G
28 грудня 2021287 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації UMIDIGI Bison X10S
Ціни на UMIDIGI Bison X10S |
---|---|---|---|---|
UMIDIGI Bison X10S 32 ГБ | від 3 697 грн. | 15 пропозицій | ||
UMIDIGI Bison X10S 64 ГБ | від 4 299 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
для військових, 6.53 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 16 МП, + 8 МП, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 6150 мАгод, 279 г
від 4 399 грн.
для військових, 6.3 ", 267 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 16 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 8280 мАгод, 330 г
від 4 435 грн.
для військових, 6.49 ", 265 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 260 г
від 5 599 грн.
6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, MediaTek MT6765 Helio P35, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 13000 мАгод, 408 г
від 33 638 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 30 720 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 648 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 763 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 349 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 17 400 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 19 574 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 263 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП