Літня шина Uniroyal RainMax 205/65 R15C 99T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Uniroyal RainMax 205/65 R15C 99T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniroyal RainMax 205/65 R15C 99T
Uniroyal Rain Max 205/65 R15C 99/98T | 5 377 грн. |
UNIROYAL RAIN MAX 205/65 R15C 99T RF DOT2022 | 4 615 грн. |
Uniroyal Rain Max 205/65 R15 99T Reinforced | 6 762 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →