Матрац Usleep SleepRoll Extra Linen 140x200
Відео 1Фото 2 | від 3 159 до 3 900 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 100 кг Висота:8 см |
Модифікації Usleep SleepRoll Extra Linen 14
Характеристики
Usleep SleepRoll Extra Linen 140x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep SleepRoll Extra Linen 140x200
Сортувати
Usleep SleepRoll Extra Linen 140*200 | 3 196 грн. |
Топпер-футон Usleep Sleeproll Extra Linen 140х200 | 3 510 грн. |
Usleep SleepRoll Extra Linen 140*200 | 3 900 грн. |
Топпер-футон SleepRoll Extra Linen 140x200 | 3 159 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо