Витяжка VDB Box-Max 60
Фото 5 |
VDB Box-Max 60 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Box-Max 60
Усі ціни 6 →Витяжка Телескопічна VDB Box-Max 60 Black | 8 021 грн. |
Витяжка Телескопічна VDB Box-Max 60 White | 7 448 грн. |
Витяжка Телескопічна VDB Box-Max 60 Black | 8 011 грн. |
Витяжка Телескопічна VDB Box-Max 60 White | 7 438 грн. |
Вытяжка Телескопическая VDB Box-Max 60 Black | 8 017 грн. |
Вытяжка Телескопическая VDB Box-Max 60 White | 7 444 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →