Витяжка Faber BI 52 BK 2LS чорний
Faber BI 52 BK 2LS чорний 2022 рік нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber BI 52 BK 2LS чорний
Витяжка Faber BI 52 BK 2LS | 7 154 грн. |
Вытяжка встраиваемая Faber BI 52 BK 2LS | 7 212 грн. |
Витяжка вбудована Faber BI 52 BK 2LS | 7 206 грн. |
Витяжка вбудована Faber BI 52 BK 2LS | 7 216 грн. |
Модификації Faber BI 52 BK 2LS
Ціни на Faber BI 52 BK 2LS |
---|---|---|---|---|
Faber BI 52 SS 2LS нержавіюча сталь | від 8 164 грн. | 7 пропозицій | ||
Faber BI 52 BK 2LS чорний | від 7 154 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →