Приціл Vector Optics Continental 5-30x56 Tactical FFP
Фото 5 |
Vector Optics Continental 5-30x56 Tactical FFP
Тип:оптичний
Кратність збільшення:5 – 30 x
Діаметр об'єктива:56 мм
Поле зору на 100 м:8 – 1.5 м
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:391 мм
Всі характеристики
Характеристики Continental 5-30x56 Tactical FFP
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vector Optics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vector Optics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vector Optics Continental 5-30x56 Tactical FFP
Усі ціни 8 →SCFF-30 Приціл оптичний Vector Optics Continental 5-30x56 (34mm) FFP Tacti | 37 480 грн. |
Прицел оптический Vector Optics Continental 5-30x56 Tactical FFP SCFF-30 | 34 604 грн. |
Vector Optics Continental 5-30x56 (34mm) FFP Tactical | 38 417 грн. |
Приціл Vector Optics Continental 5-30x56 (34mm) FFP Tactical (SCFF-30) | 34 604 грн. |
Прицел Vector Optics Continental 5-30x56 (34mm) FFP Tactical (SCFF-30) SCF | 30 390 грн. |
ще 3 пропозиції