Коліматорний приціл Vector Optics Maverick-IV 1x20 Mini Red Dot
Відео 5Фото 13 |
Vector Optics Maverick-IV 1x20 Mini Red Dot
Тип:коліматорний
Кратність збільшення:1 x
Діаметр об'єктива:20 мм
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:72 мм
Всі характеристики
Характеристики Maverick-IV 1x20 Mini Red Dot
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vector Optics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vector Optics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vector Optics Maverick-IV 1x20 Mini Red Dot
Усі ціни 7 →SCRD-51 Приціл коліматорний Vector Optics Maverick-IV 1x20 Mini Red Dot | 4 320 грн. |
Vector Optics Maverick-IV 1x20 Mini Red Dot | 4 428 грн. |
Прицел коллиматорный Vector Optics Maverick-IV 1x20 Mini Red Dot SCRD-51 | 4 428 грн. |
Прицел Vector Optics Maverick IV 1x20 Mini Red Dot (SCRD-51) SCRD-51 | 4 140 грн. |
Оптичний приціл Vector Optics Maverick-IV 1x20 Mini Red Dot (SCRD-51) SCRD | 4 428 грн. |
Vector Optics Оптичний приціл Vector Optics Maverick-IV 1x20 Mini Red Dot | 4 428 грн. |
Коліматорний приціл Vector Optics Maverick Gen IV SCRD-51 | 4 320 грн. |
Відеоогляди