Плита VENTOLUX GE 6060 CS 6MT WH білий
Фото 7 |
VENTOLUX GE 6060 CS 6MT WH білий білий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX GE 6060 CS 6MT WH білий
Усі ціни 12 →Плита газовая Ventolux GE 6060 CS 6MT (WH) | 13 339 грн. |
VENTOLUX GE 6060 CS 6MT (WH) | 13 339 грн. |
VENTOLUX GE 6060 CS 6MT (WH) | 12 699 грн. |
плита газова Ventolux ge 6060 cs 6mt (wh) | 13 339 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації VENTOLUX GE 6060 CS 6MT WH
Ціни на VENTOLUX GE 6060 CS 6MT WH |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX GE 6060 CS 6MT WH білий | від 12 699 грн. | 12 пропозицій | ||
VENTOLUX GE 6060 CS 6MT X нержавіюча сталь | від 13 039 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →