Плита VENTOLUX GE 6060 CS 6MT X нержавіюча сталь
Фото 6 |
VENTOLUX GE 6060 CS 6MT X нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX GE 6060 CS 6MT X нержавіюча сталь
Усі ціни 14 →VENTOLUX GE 6060 CS 6MT (X) | 14 399 грн. |
VENTOLUX GE 6060 CS 6MT (X) | 14 399 грн. |
VENTOLUX GE 6060 CS 6MT (X) | 13 499 грн. |
плита газова Ventolux ge 6060 cs 6mt (x) | 14 399 грн. |
Плита комбінована VENTOLUX GE 6060 CS 6MT (X) GE 6060 CS 6MT (X) | 15 439 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації VENTOLUX GE 6060 CS 6MT X
Ціни на VENTOLUX GE 6060 CS 6MT X |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX GE 6060 CS 6MT WH білий | від 12 699 грн. | 12 пропозицій | ||
VENTOLUX GE 6060 CS 6MT X нержавіюча сталь | від 13 039 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →