Плита VENTOLUX GG 6060 CS BR T коричневий
Фото 5 |
VENTOLUX GG 6060 CS BR T коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX GG 6060 CS BR T коричневий
Усі ціни 10 →Плита газова Ventolux GG 6060 CS (BR) T | 12 489 грн. |
VENTOLUX GG 6060 CS (BR) T | 12 488 грн. |
VENTOLUX GG 6060 CS (BR) T | 11 899 грн. |
Газова плита VENTOLUX GG 6060 CS (BR) T | 13 390 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації VENTOLUX GG 6060 CS BR T
Ціни на VENTOLUX GG 6060 CS BR T |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX GG 6060 CS WH T білий | від 11 699 грн. | 4 пропозиції | ||
VENTOLUX GG 6060 CS BR T коричневий | від 11 899 грн. | 10 пропозицій | ||
VENTOLUX GG 6060 CS X T нержавіюча сталь | від 12 777 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →