Плита VENTOLUX GE 5060 ES WH білий
Фото 3 |
VENTOLUX GE 5060 ES WH білий білий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX GE 5060 ES WH білий
Усі ціни 10 →Плита газова Ventolux GE 5060 ES (WH) | 10 889 грн. |
VENTOLUX GE 5060 ES (WH) | 10 889 грн. |
VENTOLUX GE 5060 ES (WH) | 10 399 грн. |
плита газова Ventolux ge 5060 es (wh) | 10 889 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації VENTOLUX GE 5060 ES WH
Ціни на VENTOLUX GE 5060 ES WH |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX GE 5060 ES WH білий | від 10 399 грн. | 10 пропозицій | ||
VENTOLUX GE 5060 ES X нержавіюча сталь | від 10 889 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →