Варильна поверхня VENTOLUX HGC7-G CEST IV слонова кістка
Фото 6 |
VENTOLUX HGC7-G CEST IV слонова кістка 2020 рікчавунні решітки |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX HGC7-G CEST IV слонова кістка
Усі ціни 21 →VENTOLUX HG C7G CEST (IVORY) | 7 299 грн. |
Варильна поверхня газова Ventolux HG C7G CEST (IVORY) | 7 299 грн. |
VENTOLUX HG C7G CEST (IVORY) | 7 299 грн. |
VENTOLUX HG C7G CEST (IVORY) | 6 899 грн. |
Газовая варочная поверхность ventolux hg c7g cest (ivory) | 7 299 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації VENTOLUX HGC7-G CEST IV
Ціни на VENTOLUX HGC7-G CEST IV |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX HGC7-G CEST WH білий | від 6 899 грн. | 19 пропозицій | ||
VENTOLUX HGC7-G CEST IV слонова кістка | від 6 899 грн. | 21 пропозиція | ||
VENTOLUX HGC7-G CEST BK чорний | від 6 859 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →