Варильна поверхня VENTOLUX HSF 430 P3 CEST BK чорний
Фото 8 |
VENTOLUX HSF 430 P3 CEST BK чорний 2020 рікчавунні решітки нержавіюча сталь чорний |
|
Компактна вбудована 3-конфорочна газова варильна поверхня з емальованою основою, солідною чавунною решіткою, системою автоматичного електричного розпалу і газ-контролем. Нестандартна компоновка конфорок дозволила істотно скоротити габаритні розміри пристрою (44х51 см), що може бути важливо в умовах дефіциту вільного простору. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований на використання в малогабаритних кухнях і відкритих кухонних зонах квартир-студій з плануванням типу Ореп Space.
Газова варильна поверхня VENTOLUX HSF430-P3 CEST BK обладнана трьома конфорками з добротними італійськими пальниками різної потужності: допоміжної (до 1000 Вт), універсальної (до 1700 Вт) і великий двоконтурної (до 3000 Вт). Така компоновка дозволяє ефективно працювати з посудом різного розміру/об'єму і обслуговувати потреби невеликої сім'ї, що складається з 1-4 чоловік.
До переваг цієї поверхні також можна віднести стійку чавунну решітку, виконану у вигляді однієї суцільнолитої секції. Вона має преміальний зовнішній вигляд, є надійною опорою для посуду, легко переносять дію високих температур і поміститься в більшість побутових посудомийних машин. Система електричного підпалу, вбудована в ручки газових кранів, дозволяє виконувати всі маніпуляції однією рукою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX HSF 430 P3 CEST BK чорний
Усі ціни 19 →VENTOLUX HSF430-P3 CEST (BK) | 6 300 грн. |
Варильна поверхня газова Ventolux HSF430-P3 CEST (BK) | 6 299 грн. |
VENTOLUX HSF430-P3 CEST (BK) | 6 300 грн. |
VENTOLUX HSF430-P3 CEST (BK) | 5 999 грн. |
Газовая варочная поверхность ventolux hsf430-p3 cest (bk) | 6 300 грн. |
Модификації VENTOLUX HSF 430 P3 CEST BK
Ціни на VENTOLUX HSF 430 P3 CEST BK |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX HSF 430 P3 CEST X нержавіюча сталь | від 5 989 грн. | 24 пропозиції | ||
VENTOLUX HSF 430 P3 CEST BK чорний | від 5 999 грн. | 19 пропозицій |