Варильна поверхня VENTOLUX HG430-W3G CS BK чорний
VENTOLUX HG430-W3G CS BK чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX HG430-W3G CS BK чорний
Усі ціни 14 →VENTOLUX HG430-W3G CS (BK) | 6 798 грн. |
Варильна газова поверхня Ventolux HG430-W3G CS (BK) | 6 798 грн. |
Варочная поверхность Ventolux HG430-W3G CS (BK) | 6 798 грн. |
VENTOLUX HG430-W3G CS (BK) | 6 798 грн. |
VENTOLUX HG430-W3G CS (BK) | 6 444 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →