Варильна поверхня VENTOLUX HV 32 PB X 3 чорний
Фото 5 |
VENTOLUX HV 32 PB X 3 2022 рік |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX HV 32 PB X 3 чорний
Усі ціни 21 →VENTOLUX HV 32 PB X 3 | 3 999 грн. |
Варильна поверхня електрична Ventolux HV 32 PB X 3 | 3 999 грн. |
VENTOLUX HV 32 PB X 3 | 3 999 грн. |
Варочная поверхность Ventolux HV 32 PB X 3 | 3 999 грн. |
VENTOLUX HV 32 PB X 3 | 3 879 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →