Варильна поверхня VENTOLUX HSF 640 T3G CEST IVORY слонова кістка
Фото 8 |
VENTOLUX HSF 640 T3G CEST IVORY слонова кістка |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX HSF 640 T3G CEST IVORY слонова кістка
Усі ціни 27 →VENTOLUX HSF640-T3G CEST (IVORY) | 8 665 грн. |
Варильна поверхня газова Ventolux HSF640-T3G CEST (IVORY) | 8 664 грн. |
VENTOLUX HSF640-T3G CEST (IVORY) | 8 665 грн. |
VENTOLUX HSF640-T3G CEST (IVORY) | 8 099 грн. |
Газовая варочная поверхность Ventolux hsf640-t3g cest (ivory) | 8 665 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації VENTOLUX HSF 640 T3G CEST IVORY
Ціни на VENTOLUX HSF 640 T3G CEST IVORY |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX HSF 640 T3G CEST WH білий | від 8 232 грн. | 27 пропозицій | ||
VENTOLUX HSF 640 T3G CEST IVORY слонова кістка | від 8 099 грн. | 29 пропозицій | ||
VENTOLUX HSF 640 T3G CEST BK чорний | від 7 099 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →