Духова шафа VENTOLUX TOLEDO 6 MT BK/X
Фото 7 |
VENTOLUX TOLEDO 6 MT BK/X 2021 рік |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX TOLEDO 6 MT BK/X
Усі ціни 26 →Ventolux Ventolux Toledo 6 MT (BK/X) | 8 111 грн. |
VENTOLUX TOLEDO 6 MT (BK/X) | 8 111 грн. |
Духова шафа електрична Ventolux TOLEDO 6 MT (BK/X) | 8 109 грн. |
Духовой шкаф Ventolux TOLEDO 6 MT (BK/X) | 8 111 грн. |
VENTOLUX TOLEDO 6 MT (BK/X) | 8 111 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації VENTOLUX TOLEDO 6 MT BK/X
Ціни на VENTOLUX TOLEDO 6 MT BK/X |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX TOLEDO 6 MT WH | від 8 222 грн. | 12 пропозицій | ||
VENTOLUX TOLEDO 6 MT BK/X | від 7 499 грн. | 28 пропозицій | ||
VENTOLUX Toledo 6 MT BK | від 7 035 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →