Жорсткий диск Seagate Basic STJL4000400 4 ТБ
Відео 8Фото 4 |
Seagate STJL4000400 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Купити Seagate Basic STJL4000400 4 ТБ
Усі ціни 58 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 4.0TB Seagate Bacis Black (STJL4000400) S | 4 509 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate Basic 4 TB (STJL4000400) | 4 349 грн. |
Жесткий диск Seagate Bacis 4.0TB 2.5" USB Black (STJL4000400) STJL4000400 | 4 330 грн. |
Жорсткий диск Seagate Basic 4 TB Gray (STJL4000400) | 4 519 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate Basic 4 Tb Gray (STJL4000400) | 4 502 грн. |
Об'єм пам'яті
Порівняно невеликі габарити Вкрай огидний матеріал пластику
Моторошно неприємний тактильно Ковзає в руках Треба на щось класти, щоби не їздив по столу Не відповідає тому, що на зображеннях |
Нічого зайвого
Seagate Basic повністю виправдовує свою назву. Це доступний, простий і при цьому якісний зовнішній HDD для тих, кому об'єм важливіше додаткових функцій. Дизайн тут на любителя. Останнім часом Seagate заморочується з зовнішністю (подивіться на Seagate Backup Plus Ultra), але в даному випадку вони просто зробили максимально просту і практичну сіру коробочку з мінімум розпізнавальних знаків. На торці є лише невеликий логотип компанії і мініатюрна смуга світлового індикатора, яка світиться при включенні накопичувача і блимає під час копіювання даних. Зате ніякого глянцю і слідів від рук.
Простий і практичний корпус
Усередині корпусу захований вінчестер власного виробництва об'ємом до 4 ГБ і зі швидкістю обертання шпинделя 5400 обертів за хвилину. В синтетичних тестах диск показує хороші швидкості на рівні 132 МБ/с для читання, так і для запису. Варто відзначити, що навіть при тривалому навантаженні на кшталт створення резервних копій або перенесення бібліотеки ігор і фільмів на новий комп'ютер вінчестер залишається в міру тихим. А ось з температурою все не так гладко, в тестах нам вдалося прогріти його до 56 °C. Тому при перенесенні великих масивів даних доцільно класти його на бік, щоб гаряче повітря не накопичувався в нижній частині корпусу. Враховуючи це навіть трохи прикро, що Seagate дає на нього всього рік гарантії, проти 2 – 3 років у конкурентів.
Прості та ефективні утиліти DiscWizard і SeaTools
У комплекті з накопичувачем немає нічого крім інструкції, як і будь-який нормальний зовнішній HDD він бачиться комп'ютером без установки додаткових драйверів. Однак на офіційному сайті можна скачати парочку корисних утиліт, які в подальшому здорово спростять життя. DiscWizard допоможе правильно відформатувати накопичувач для коректної роботи з вашою системою, перенести потрібні дані з іншого вінчестера і налаштувати бекап системи. А невелика утиліта SeaTools допомагає з діагностикою диска.
Модификації Seagate Basic STJL4000400
Ціни на Seagate Basic STJL4000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Basic STJL1000400 1 ТБ | від 2 099 грн. | 80 пропозицій | ||
Seagate Basic STJL2000400 2 ТБ | від 2 632 грн. | 79 пропозицій | ||
Seagate Basic STJL4000400 4 ТБ | від 4 320 грн. | 61 пропозиція | ||
Seagate Basic STJL5000400 5 ТБ | від 4 839 грн. | 50 пропозицій |
Працює начебто нормально