Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   Verbatim

Жорсткий диск (HDD) Verbatim Store n Go Style 53223 4 TB

Фото - Жорсткий диск (HDD) Verbatim Store n Go Style 53223 4 TB
Фото 29
Verbatim Store n Go Style 53223 4 TB
Колір
Виконаннязовнішній
Тип накопичувачаHDD
Призначеннядля ПК
Об'єм4 TB
Форм-фактор2.5 "
ПідключенняUSB-A 5Gbps
Гарантія виробника2 роки
Технічні хар-ки
Об'єм буфера обміну8 МБ
Частота обертання шпинделя5400 об/хв
Функції
Функції та можливостірежим економії енергії / Green Button /
Інше
Джерело живлення (зовнішні)USB порт
Корпуспластиковий
Розміри119x81x20 мм
Вага220 г
Дата додавання на E-Katalogберезень 2019
Маркування виробника
53223

53224

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Купити Verbatim Store n Go Style 53223 4 TB

Усі ціни 21 →

Зовнішній HDD Verbatim Store n Go 4TB Black (53223) 53223

Verbatim Store n Go USB 3.0 — високопродуктивний пристрій зберігання даних, який підтримує швидкий інтерфейс USB 3.0. Стане б... щеезпечним рішенням для того, щоб розширити можливості для зберігання та резервного копіювання файлів. Стильний дизайн корпусу чудово пасуватиме до сучасного робочого столу і відмінно поєднуватиметься з ноутбуком.Оснащений інтерфейсом USB 3.0, який забезпечує швидкісну
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
6 499 грн.

Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB Verbatim (53223) 53223

+ 236 балів ITbox, 2.5", 4 TB, USB 3.0, Store 'n' Go, 220 г
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
7 066 грн.

Зовнішній накопичувач Verbatim Store'n Go 2.5" (6.35cm) 4TB USB 3.0 Black GEN 2 Verbatim (53223)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
6 059 грн.

Verbatim 53223

Зовнішній жорсткий диск 2.5 "4TB Verbatim (53223) - це високопродуктивний пристрій для зберігання даних, яке підтримує надш... щевидкий інтерфейс USB 3.0. Цей інтерфейс може працювати в 10 разів швидше, ніж USB 2.0 (в залежності від швидкості USB-шини), завдяки чому дані передаються практично миттєво. Зберігайте і переносите файли за допомогою по-справжньому мобільного пристрою. Стильний дизайн корпусу
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
6 857 грн.

Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB Verbatim (53223) 53223

2.5", 4 TB, USB 3.0, Store 'n' Go, 220 г
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на Verbatim Store n Go Style 53223 4 TB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Жорсткий диск Verbatim Store n Go Style має певні недоліки, які можуть вплинути на його використання. Один з користувачів відзначив, що диск постійно працює і не відключається, навіть коли до нього немає звернення. Хоча в комплекті є утиліта для налаштування часу відключення, вона не працює належним чином, що викликає незручності. Користувач не зміг запустити цю утиліту на двох різних комп'ютерах, що свідчить про проблеми з програмним забезпеченням.
Мінуси

модель із серйозними недоліками
10 червня 2021
Жорсткий диск постійно працює, не відключається навіть коли до нього немає звернення.
Там із ним у комплекті йде утиліта, яка нібито налаштовує час відключення диска, але в мене вона не працює. На двох комп'ютерах я цю утиліту запустити не зміг. Крівуче ПЗ.
Нічого
Володимир користуюся Verbatim 53223 менше місяця
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук

Модификації Verbatim Store n Go Style 53223

Ціни на Verbatim Store n Go Style 53223
Verbatim Store n Go Style 53194 1 TBвід 2 329 грн.46 пропозицій
Verbatim Store n Go Style 53195 2 TBвід 4 599 грн.22 пропозиції
Verbatim Store n Go Style 53223 4 TBвід 6 059 грн.21 пропозиція