Жорсткий диск A-Data HV320 AHV320-4TU31-CBK 4 ТБ
Відео 7Фото 8 |
A-Data HV320 AHV320-4TU31-CBK 4 ТБ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Корпус менше смартфона
В асортименті зовнішніх HDD компанії A-Data домінують два напрями – тонкі, стильні моделі і захищені накопичувачі. Новий A-Data HV320, представлений в кінці 2018 року, належить до першої категорії. Це стильний і дуже тонкий диск (всього 19 мм), який здатний вмістити в себе тонни інформації та не створить проблеми при перенесенні в сумці, рюкзаку або кишені куртки. За габаритами він трохи коротше і трохи товщі нового iPhone 11.
Максимальна швидкість по USB 3.2
A-Data HV320 підключається до комп'ютера за допомогою USB порту третьої версії (і сумісний з USB 2.0). Довжина кабелю в комплекті складає близько 30 см — цього буде достатньо для використання з ноутбуком, але при підключенні до ПК може викликати незручності. Сам жорсткий диск об'ємом 4 ТБ має швидкість обертання шпинделя 5400 обертів за хвилину і демонструє відмінні швидкісні показники — 149 і 153 МБ/с при послідовному читанні і запису.
Дані під наглядом
Незважаючи на приналежність до класу «стильних, модних молодіжних», A-Data HV320 не позбавлений захисту. По-перше, виробник оснастив пристрій датчиком захисту від ударів і вібрації, що при випадковому падінні чи ударі моментально переводить диска в сплячий режим. По-друге, накопичувач підтримує стандарт шифрування AES 256, що допоможе захистити інформацію від сторонніх очей. Також додамо до списку набір утиліт HDDtoGO для бекапа, резервного копіювання, резервного копіювання і шифрування даних. Софт не самий зручний, локалізація тут корявенькая, але свою справу вона робить.
Модификації A-Data HV320 AHV320-4TU31-CBK
Ціни на A-Data HV320 AHV320-4TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HV320 AHV320-1TU31-CBK 1 ТБ | від 2 139 грн. | 109 пропозицій | ||
A-Data HV320 AHV320-2TU31-CBK 2 ТБ | від 2 753 грн. | 103 пропозиції | ||
A-Data HV320 AHV320-4TU31-CBK 4 ТБ | від 12 324 грн. | 1 пропозиція |