Жорсткий диск A-Data HV620S AHV620S-4TU31-CBK 4 ТБ
Фото 5 |
A-Data AHV620S-4TU31-CBK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data HV620S AHV620S-4TU31-CBK 4 ТБ
Усі ціни 12 →Внешний жесткий диск ADATA HV620S Classic 4TB USB 3.1 Black (AHV620S-4TU31 | 4 999 грн. |
Зовнішній жорсткий диск ADATA AHV620S-4TU31-CBK | 5 274 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB ADATA (AHV620S-4TU31-CBK) A-Data | 5 167 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 4TB ADATA (AHV620S-4TU31-CBK) | 5 274 грн. |
Жорсткий диск ADATA Classic HV620S 4 TB Black (AHV620S-4TU31-CBK) | 5 274 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації A-Data HV620S AHV620S-4TU31-CBK
Ціни на A-Data HV620S AHV620S-4TU31-CBK |
---|---|---|---|---|
A-Data HV620S AHV620S-1TU31-CBL 1 ТБ | від 2 070 грн. | 116 пропозицій | ||
A-Data HV620S AHV620S-2TU31-CBL 2 ТБ | від 2 795 грн. | 46 пропозицій | ||
A-Data HV620S AHV620S-4TU31-CBK 4 ТБ | від 4 999 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →