USB-флешка Kingston DataTraveler Exodia M 256 ГБ
Відео 7Фото 17 |
Kingston DataTraveler Exodia M 256 Gb |
|
Доступний USB Flash накопичувач підвищеної ємності зі швидкісним інтерфейсом USB 3.2 Gen1 і швидкістю читання. Виконаний у компактному та зручному та пластиковому корпусі з висувним роз'ємом. Така конструкція швидко наводиться в робоче положення і дозволяє не дбати про можливу втрату захисного ковпачка інтерфейсного порту. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для вирішення найширшого кола завдань, що не вимагають одномоментного запису великої кількості даних.
Може стати надійним носієм електронного ключа, підійде на роль сховища копій документів, таблиць, презентацій, зображень та різноманітного мультимедійного контенту. Завдяки підтримці швидкісного стандарту інтерфейсу USB 3.2 та актуальному контролеру, накопичувач Kingston Kingston DataTraveler Exodia M 256 Gb забезпечує гідну швидкість читання інформації (до 80 МБайт/с). Копіювання відеоролика розміром 2 Гб з цього пристрою на персональний комп'ютер або ноутбук займає менше 30 секунд, а сотня фотографій копіюються за 3-4 секунди. Помірні габаритні розміри та невелика вага (10 г) дозволяють носити цей накопичувач у будь-якій кишені чи сумці. Виробник заявляє працездатність при температурах до 60 ° C (зберігання до 85 ° C) і гарантує щонайменше 5 років безпроблемної роботи. Сумісна з попередньою версією USB 2.0.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Купити Kingston DataTraveler Exodia M 256 ГБ
Усі ціни 28 →KINGSTON 256GB USB 3.2 Gen1 DT Exodia Black Teal (DTXM/256GB) | 749 грн. |
Флеш-накопичувач USB3.2 256GB Kingston DataTraveler Exodia M Black/Teal (D | 749 грн. |
Kingston 256 GB DataTraveler Exodia M USB 3.2 (DTXM/256GB) Teal | 749 грн. |
Флеш-пам'ять USB Kingston DT Exodia M 256GB Black + Teal USB 3.2 (DTXM/256 | 749 грн. |
Флеш-накопитель USB3.2 256GB Kingston DataTraveler Exodia M Black/Teal (DT | 609 грн. |
Декілька разів записавши і вона крикнула. Навіть відформатувати не можу. Пишіть диск захищені для запису. Не дорога Пам'ять накрилася. Александр: користуюся Kingston DataTraveler Exodia M 128 Gb кілька місяців |
Купивши для бекапу сімейних архівів ще дечого.
Писавши довго, але за 4 години (графік відключень прокляття) все ж таки упорався. Відносини Ціна/Об'єм Пише повільно, 10-14 МБ/с, стрибками. Хоча спочатку доволі непагано, під 40 МБ вижимає. Максим Сергієнко: користуюся Kingston DataTraveler Exodia M 128 Gb кілька місяців |
Дешево та сердито
Читає зі швидкістю приблизно 70 МБ/с. Пише приблизно 10-13 МБ/с. Враховуючи ціну – не пагано. Ціна, швидкість зчитування, ковпачок Пише повільно, хоча більшого і не чекав Sanger: користуюся Kingston DataTraveler Exodia M 64 Gb менше місяця |
Модификації Kingston DataTraveler Exodia M
Ціни на Kingston DataTraveler Exodia M |
---|---|---|---|---|
Kingston DataTraveler Exodia M 32 ГБ | від 169 грн. | 2 пропозиції | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 64 ГБ | від 164 грн. | 27 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 64 ГБ | від 319 грн. | 14 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 128 ГБ | від 284 грн. | 29 пропозицій | ||
Kingston DataTraveler Exodia M 256 ГБ | від 601 грн. | 28 пропозицій |