Гідромасажний бокс Veronis BN-5-120 120x80 права
Відео 2Фото 5 |
Veronis BN-5-120 120x80 права 120x80 ліва 120x80 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Veronis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Veronis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Veronis BN-5-120 120x80 права
Душовою бокс VERONIS правий 120х80х220 BN-5-120 R VE-BN5120WHITER | 30 000 грн. |
Душовий бокс VERONIS BN-5-120 правий білий (переднє скло прозоре) 120х80х2 | 30 000 грн. |
Душовий бокс VERONIS правий 120х80х220 BN-5-120 R VE-BN5120WHITER | 30 000 грн. |
Душевой бокс VERONIS правый 120х80х220 BN-5-120 R | 30 000 грн. |
Відеоогляди
Модификації Veronis BN-5-120
Ціни на Veronis BN-5-120 |
---|---|---|---|---|
Veronis BN-5-120 120x80 ліва | від 30 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Veronis BN-5-120 120x80 права | від 30 000 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →