Гідромасажний бокс Veronis BN-4 90x90
Фото 5 |
Veronis BN-4 90x90 90x90100x100 |
|
Максимальне навантаження на піддон: 280 кг.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Veronis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Veronis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Veronis BN-4 90x90
Усі ціни 8 →Гідромасажний бокс Veronis 90x90 (Профіль - хром, скло - прозоре) BN-4-90 | 23 200 грн. |
Душовий бокс VERONIS BN-4-90 хром 90х90х215 VE-BN490WHITECHR | 23 200 грн. |
Душовий бокс VERONIS BN-4-90 хром 90х90х215 BN-4-90-хром | 23 200 грн. |
Гідромасажний бокс Veronis 90x90 (Профіль - хром, скло - прозоре) BN-4-90 | 23 200 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Veronis BN-4
Ціни на Veronis BN-4 |
---|---|---|---|---|
Veronis BN-4 90x90 | від 23 200 грн. | 8 пропозицій | ||
Veronis BN-4 100x100 | від 23 600 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →