Гідромасажний бокс Veronis BV-4 90x90
Фото 9 |
Veronis BV-4 90x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Veronis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Veronis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Veronis BV-4 90x90
Усі ціни 11 →Гідромасажний бокс Veronis 90x90 (Профіль - хром, скло - прозоре) BV-4-90 | 23 200 грн. |
Душовий бокс VERONIS BV-4-90 black 90х90х215 VE-BV490WHITEBL | 25 200 грн. |
Душовий бокс VERONIS BV-4-90 black 90х90х215 | 25 200 грн. |
Гідромасажний бокс Veronis 90x90 (Профіль - хром, скло - прозоре) BV-4-90 | 23 200 грн. |
Душовий бокс VERONIS BV-4-90 black 90х90х215 | 25 200 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Veronis BV-4
Ціни на Veronis BV-4 |
---|---|---|---|---|
Veronis BV-4 90x90 | від 23 200 грн. | 11 пропозицій | ||
Veronis BV-4 100x100 | від 25 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Veronis BV-4 120x120 | від 29 200 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →