Гідромасажний бокс Veronis BN-5 100x100
Відео 1Фото 9 |
Veronis BN-5 100x100 90x90100x100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Veronis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Veronis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Veronis BN-5 100x100
Усі ціни 8 →Гідромасажний бокс Veronis 100x100 (Профіль - сатин, скло - матове) BN-5-1 | 26 000 грн. |
Душовий бокс VERONIS BN-5-100 XL (переднє скло матове) 100х100х220 VE-BN51 | 26 000 грн. |
Душовий бокс VERONIS BN-5-100 XL (переднє скло матове) 100х100х220 BN-5-10 | 26 000 грн. |
Гідромасажний бокс Veronis 100x100 (Профіль - сатин, скло - матове) BN-5-1 | 26 000 грн. |
Душевой бокс VERONIS 100х100х220 BN-5-100 Black | 26 000 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Veronis BN-5
Ціни на Veronis BN-5 |
---|---|---|---|---|
Veronis BN-5 90x90 | від 25 200 грн. | 8 пропозицій | ||
Veronis BN-5 100x100 | від 26 000 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →