Душовий бокс Veronis BV-3-120 120x80 права
Фото 9 |
Veronis BV-3-120 120x80 права 120x80 ліва 120x80 права |
|
Високі борти по периметру піддону дозволяють робити складання кабіни без використання герметика. Алюмінієві профілі. Ручки пластикові хромовані.
Максимальне навантаження на піддон 200 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Veronis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Veronis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Veronis BV-3-120 120x80 права
Душовий бокс Veronis 120x80 (Профіль - хром, скло - прозоре) Veronis BV-3- | 25 200 грн. |
Душовий бокс VERONIS BV-3-120 120х80х215 правий BV-3-120R | 25 200 грн. |
Душовий бокс VERONIS BV-3-120(R) 120х80х220 | 25 200 грн. |
Модификації Veronis BV-3-120
Ціни на Veronis BV-3-120 |
---|---|---|---|---|
Veronis BV-3-120 120x80 ліва | від 25 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Veronis BV-3-120 120x80 права | від 25 200 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →