Гідромасажний бокс Veronis BV-5-120 120x80 права
Відео 3Фото 10 |
Veronis BV-5-120 120x80 права 120x80 ліва 120x80 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Veronis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Veronis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Veronis BV-5-120 120x80 права
Усі ціни 6 →Душовою бокс Veronis 120х80 (Профіль - сатин, скло - тоноване) BV-5-120 GR | 29 200 грн. |
Душовий бокс VERONIS BV-5-120 правий білий (переднє скло прозоре) 120х80х2 | 29 200 грн. |
Душевой бокс VERONIS (120x80x215) BV-5-120 W R VE-BV5120WHITER | 29 200 грн. |
Душевой бокс VERONIS (120x80x215) BV-5-120 W R | 29 200 грн. |
Душовою бокс VERONIS (120x80x215) BV-5-120 W R VE-BV5120WHITER | 29 200 грн. |
Відеоогляди
Модификації Veronis BV-5-120
Ціни на Veronis BV-5-120 |
---|---|---|---|---|
Veronis BV-5-120 120x80 ліва | від 29 200 грн. | 5 пропозицій | ||
Veronis BV-5-120 120x80 права | від 29 200 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →