Тример для бороди VGR V-021
VGR V-021 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VGR V-021
Усі ціни 25 →Машинка для стрижки волосся вусів і бороди VGR V 021 акумуляторна портатив | 455 грн. |
Машинка для стрижки VGR V-021 бездротова з комплектом насадок | 455 грн. |
Машинка для стрижки волосся бездротова VGR V-021 USB | 699 грн. |
Тример VGR V 021 чорний (340886) | 499 грн. |
Машинка для стрижки волосся VGR V-021 Чорна | 730 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →