Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Машинки для стрижки волосся   /   VGR

Машинка для стрижки VGR V-683

Фото - Машинка для стрижки волосся VGR V-683
Відео 2Фото 6
VGR V-683
Колір
Основне призначеннямашинка для стрижки
Комплектація
Функції насадок/головокніж для стрижки
Фіксовані гребені (прямі)4 шт. / 3, 6, 9, 12 мм /
Характеристики
Довжина стрижки0.8 – 12 мм
Регулювання довжини ножа
Матеріал /покриття лезнержавіюча сталь
Функції та можливостііндикатор змащення леза
Джерело живлення
Джерело живленнявбудований акумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Ємність акумулятора2000 мАгод
Час роботи200 хв
Час зарядки3 год
Індикатор рівня заряду
Порт для заряджання на корпусіфірмовий
Робота в мережі 110 / 230 В
Інше
Дисплей
Матеріал корпусаметал/пластик
Петля для підвішування
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VGR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VGR.

Купити VGR V-683

Усі ціни 51 →

Машинка для стрижки VGR V-683 із потужним мотором (41464-683506)

Маркетплейс: MAUDAU  XPRO З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
853 грн.

VGR Машинка для стрижки VGR HP-V-683

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
1 099 грн.

Машинка для стрижки LED професійна з насадками VGR V-683

Маркетплейс: Rozetka.ua  Wide Range З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 659 грн.

Професійна машинка для стрижки волосся VGR V-683 акумуляторна з 4 насадками 7 Вт

Маркетплейс: MAUDAU  Gou З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
758 грн.

Машинка для стрижки LED професійна з насадками VGR HP-V-683

Маркетплейс: Rozetka.ua  SeriousBook З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 919 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на VGR V-683

Відеоогляди