Швейцарський ніж Victorinox Spartan PS
Відео 12Фото 5 |
Victorinox Spartan PS |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Spartan PS
Усі ціни 20 →Складной нож Victorinox Spartan Onyx Black 1.3603.31P | 5 575 грн. |
Мультитул Victorinox Spartan Onyx Black 91мм/12 функций/черный (1.3603.31P | 5 574 грн. |
Victorinox Spartan Onyx (1.3603.31P) Чорний | 5 574 грн. |
Нож Victorinox Spartan Onyx Black 1.3603.31P | 5 575 грн. |
Ніж складаний Victorinox SPARTAN Onyx Black 1.3603.31P Vx13603.31P | 5 575 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →