Лампочка Videx MR16e 6W 3000K GU5.3 (VL-MR16е-06533)
Фото 3 |
Videx MR16e 6W 3000K GU5.3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx MR16e 6W 3000K GU5.3
Усі ціни 9 →Лампа LED VIDEX MR16Е 6W GU5.3 540LM 3000K 24138 | 66 грн. |
Світлодіодна лампа Videx MR16 6W-GU5.3-3000K VL-MR16e-06533 | 66 грн. |
Лампочка VIDEX MR16e 6W GU5.3 3000K 220V (VL-MR16e-06533) VL-MR16e-06533 | 134 грн. |
Лампа LED MR16E 6W GU5.3 3000K 220V VL-MR16e-06533 VIDEX | 65 грн. |
Світлодіодна лампа VIDEX MR16e 6W цоколь GU5.3 3000K, VL-MR16e-06533 | 63 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →