Лампочка Videx FITO T8 18W G13 (VL-T8F-1812B)
Фото 5 |
Videx FITO T8 18W G13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx FITO T8 18W G13
Усі ціни 11 →Лампа LED Fito Videx T8F 18W 1.2M 27000 | 374 грн. |
Лампочка Videx LED FITO T8F 18W 1.2M (VL-T8F-1812B) VL-T8F-1812B | 374 грн. |
Videx Лампочка Videx LED FITO T8F 18W 1.2M (VL-T8F-1812B) VL-T8F-1812B | 374 грн. |
Лампа для рослин FITO VIDEX T8F 18W 1.2M 220V (VL-T8F-1812B) | 374 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →