Лампочка Osram LED Value MR16 5W 4000K GU5.3
Фото 6 |
Osram LED Value MR16 5W 4000K GU5.3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED Value MR16 5W 4000K GU5.3
Усі ціни 6 →Osram Osram Led Value MR16 GU5.3 5W 4000K 220V (4058075689107) | 63 грн. |
Лампочка Osram LED VALUE, MR16, 5W, 4000K, GU5.3 (4058075689107) 405807568 | 121 грн. |
Лампочка Osram LED VALUE, MR16, 5W, 4000K, GU5.3 (4058075689107) | 57 грн. |
Світлодіодна лампа Osram LED MR16 35 5W/840 230V GU5.3 10X1 UA OSRAM wo CE | 38 грн. |
Лампочка Osram LED VALUE, MR16, 5W, 4000K, GU5.3 (4058075689107) | 78 грн. |
Лампочка Osram LED VALUE, MR16, 5W, 4000K, GU5.3 (4058075689107) | 63 грн. |
Модификації Osram LED Value MR16 5W 4000K GU5.3
Ціни на Osram LED Value MR16 5W 4000K GU5.3 |
---|---|---|---|---|
Osram LED Value MR16 5W 4000K GU5.3 | від 38 грн. | 6 пропозицій | ||
Osram LED Value MR16 6W 3000K GU5.3 | від 61 грн. | 11 пропозицій | ||
Osram LED Value MR16 6W 4000K GU5.3 | від 62 грн. | 13 пропозицій | ||
Osram LED Value MR16 7W 3000K GU5.3 | від 54 грн. | 15 пропозицій | ||
Osram LED Value MR16 7W 4000K GU5.3 | від 54 грн. | 12 пропозицій | ||
Osram LED Value MR16 8W 3000K GU5.3 | від 72 грн. | 16 пропозицій | ||
Osram LED Value MR16 8W 4000K GU5.3 | від 72 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →