Лампочка Videx T8b 18W 4100K G13
199 грн. Купити! LED лампа VIDEX T8b 18W 1.2M 4100К 220V матова (VL-T8b-18126) трубаМаркетплейс: Rozetka.ua ТЕХНОГАЛЯВИНАЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Videx T8b 18W 4100K G13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Videx T8b 18W 4100K G13
Ціни на Videx T8b 18W 4100K G13 |
---|---|---|---|---|
Videx T8b 9W 4100K G13 | від 117 грн. | 10 пропозицій | ||
Videx T8b 9W 6200K G13 | від 139 грн. | 2 пропозиції | ||
Videx T8b 18W 4100K G13 | від 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Videx T8b 18W 6200K G13 | від 167 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →