Літня шина Petlas Full Power PT825 Plus 195/70 R15C 104R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Full Power PT825 Plus 195/70 R15C 104R 195/70 R15 104 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Full Power PT825 Plus 195/70 R15C 104R
Усі ціни 32 →Шина Petlas Full Power PT825 Plus 195/70 R15C 104R | 2 711 грн. |
Petlas Full Power PT825 Plus 195/70 R15C 104/102R | 2 795 грн. |
Petlas Fullpower PT825 Plus 195/70 R15C 104/102R | 2 989 грн. |
Летние шины Petlas Fullpower PT825 Plus 195/70 R15C 104/102R 1001052659 | 2 761 грн. |
PETLAS Літня шина PETLAS Full Power PT825 Plus 195/70R15C 104/102R | 2 789 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Petlas Full Power PT825 Plus 195/70 R15C 104R
Ціни на Petlas Full Power PT825 Plus 195/70 R15C 104R |
---|---|---|---|---|
Petlas Full Power PT825 Plus 195/70 R15C 104R | від 2 611 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →