Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5800321
Schneider Asfora EPH5800321 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5800321
Усі ціни 28 →Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5800321 | 82 грн. |
Рамка тримісна горизонтальна Schneider Asfora біла EPH5800321 | 81 грн. |
Рамка Schneider Asfora 3-местная горизонтальная Белая (EPH5800321) | 83 грн. |
Рамка трехместная горизонтальная Schneider Asfora, Белый EPH5800321 | 70 грн. |
Schneider Electric EPH5800321 | 70 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →