Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5800371
Schneider Asfora EPH5800371 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5800371
Усі ціни 17 →Рамка 3-місна Schneider Asfora антрацит EPH5800371 | 162 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5800371 | 161 грн. |
Рамка трехместная горизонтальная Schneider Asfora, Антрацит EPH5800371 | 181 грн. |
Schneider Electric EPH5800371 | 131 грн. |
Рамка потрійна горизонтальна SCHNEIDER Asfora антрацит EPH5800371 | 135 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →