Пральна машина Vimar VWM-65BS білий
Vimar VWM-65BS |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vimar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vimar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vimar VWM-65BS білий
Усі ціни 10 →Пральна машина напівавтомат Vimar VWM-65BS | 3 899 грн. |
Стиральная машина Vimar VWM-65BS | 3 682 грн. |
Пральна машина напівавтоматична Vimar vwm-65bs | 3 954 грн. |
Пральна машина Vimar VWM-65BS | 3 559 грн. |
Vimar VWM-65BS | 3 531 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →