Пральна машина ViLgrand V107-25S білий
ViLgrand V107-25S |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ViLgrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ViLgrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ViLgrand V107-25S білий
Усі ціни 30 →Пральна машина ViLgrand V107-25SN Blue | 3 996 грн. |
Пральна машина напівавтомат ViLgrand V107-25S | 4 276 грн. |
Стиральная машина ViLgrand V107-25SN Green | 4 397 грн. |
V107-25SN Blue Стиральная машина ViLgrand | 4 354 грн. |
Стиральная машина ViLgrand V107-25SN Green | 4 293 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →