Набір посуду Vincent VC-3031
Фото 5 |
Vincent VC-3031 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vincent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vincent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vincent VC-3031
Усі ціни 7 →Vincent VC-3031 | 1 404 грн. |
Набір посуду 4 предмети Vincent VC-3031 | 1 540 грн. |
Набір посуду Vincent VC-3031 (2,2 л; 4л) - 4 предмета | 1 218 грн. |
Набор 4 предмета Vincent VC-3031 | 1 540 грн. |
Набір посуду 4 предмети Vincent VC-3031 | 1 556 грн. |
Набір посуду 4 предмети Vincent VC-3031 | 1 463 грн. |
Набір каструль із нержавіючої сталі Vincent 4 предмети з індукційним дном | 1 419 грн. |
Комплектація:
- Каструля з кришкою 16 см, об'єм 2.2 л
- Каструля з кришкою — 20 см, об'єм 4 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →