Каструля Vincent VC-3167-20
Vincent VC-3167-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vincent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vincent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vincent VC-3167-20
Усі ціни 6 →Vincent VC-3167-20 | 591 грн. |
Каструля Vincent VC-3167-20 20 см 3.6 л | 648 грн. |
Каструля Vincent VC-3167-20 | 643 грн. |
VC 3167-20 Каструля 3,6 л | 690 грн. |
Каструля Vincent VC-3167-20 20 см 3.6 л | 769 грн. |
Сталева каструля Vincent 3.6 л 20 см з індукційним дном і скляною кришкою | 879 грн. |
Модификації Vincent VC-3167-20
Ціни на Vincent VC-3167-20 |
---|---|---|---|---|
Vincent VC-3167-16 | від 482 грн. | 5 пропозицій | ||
Vincent VC-3167-18 | від 563 грн. | 4 пропозиції | ||
Vincent VC-3167-20 | від 591 грн. | 8 пропозицій | ||
Vincent VC-3167-22 | від 673 грн. | 5 пропозицій | ||
Vincent VC-3167-24 | від 569 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →