Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Vincent

Набір посуду Vincent VC-3030

Фото - Каструля Vincent VC-3030
Vincent VC-3030
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
4 шт.
Комплектація
4 каструлі
Розмір
16 см
18 см
20 см
24 см
Об'єм
1.9 л
2.6 л
3.6 л
6.1 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
використання в духовці
отвір для пари
багатошарове дно
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Велика Британія
Офіційний сайт
vincent.in.ua
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vincent 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vincent.

Купити Vincent VC-3030

Набір посуду Vincent з 8 предметів (VC-3030)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 579 грн.

Набір каструль Vincent VC-3030 8пр.

Маркетплейс: Rozetka.ua  Розумна лама З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 039 грн.

Набір кастрюль Vincent 8 предметів VC-3030

Маркетплейс: Rozetka.ua  Feel in З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 993 грн.

Набір посуду Vincent 8 предметів нержавіюча сталь (3030 VC)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MrPot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 300 грн.

Динаміка цін на Vincent VC-3030