Каструля Vincent VC-3168-22
Vincent VC-3168-22 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vincent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vincent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vincent VC-3168-22
Vincent 22 см 5.0 л (VC-3168-22) 22см5.0л(VC-3168-22) | 585 грн. |
Каструля Vincent 22 см 5 л (VC-3168-22) | 585 грн. |
Каструля Vincent 22 см 5 л (VC-3168-22) | 780 грн. |
Модификації Vincent VC-3168-22
Ціни на Vincent VC-3168-22 |
---|---|---|---|---|
Vincent VC-3168-16 | від 395 грн. | 3 пропозиції | ||
Vincent VC-3168-18 | від 455 грн. | 4 пропозиції | ||
Vincent VC-3168-20 | від 515 грн. | 4 пропозиції | ||
Vincent VC-3168-22 | від 585 грн. | 3 пропозиції | ||
Vincent VC-3168-24 | від 669 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →