Сковорідка Vinzer Cast Form Classic 89407 24 см
Vinzer Cast Form Classic 89407 24 см28 см |
|
Класична сковорода для щоденного використання від швейцарського бренду Vinzer, представлена світу в рамках серії кухонного посуду Cast Form Classic. Призначена для смаження і тушкування їжі на плиті з будь варильною поверхнею, крім індукційних. Матеріал виготовлення — литий алюміній, володіє чудовою теплопровідністю і стійкістю до зносу; він практично зовсім не схильний до деформацій, корозії, подряпин, стирання.
Товщина гладкого дна діаметром 24 см становить 4,2 мм, а товщина стінок — 2,3 мм. Ручка виконана з термостійкого пластику — бакеліту. Йому властива висока міцність і дуже низька теплопровідність, тому за допомогою ручки гарячу сковороду можна знімати з конфорки без додаткових пристосувань — навіть голими руками. Особливістю сковороди Vinzer Cast Form Classic 89407 є антипригарне покриття. Завдяки йому їжа в посуді ніколи не пригорить, а страви можна готувати з мінімальною кількістю жиру. Ще одна перевага цієї моделі — наявність кришки з термостійкого скла з отвором для випуску пари. Сковорода без проблем миється в посудомийній машині або вручну, але при цьому не варто застосовувати металеві губки, оскільки тефлонове покриття боїться подряпин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vinzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vinzer.
Купити Vinzer Cast Form Classic 89407 24 см
Усі ціни 7 →Vinzer 24см з кришкою (89407) | 955 грн. |
Vinzer 24см с крышкой (89407) | 939 грн. |
Vinzer VZ-89407 | 2 244 грн. |
Сковорода Vinzer Cast form Classic d=24 див. 89407 | 2 460 грн. |
Сковорода універсальна Vinzer Cast form Classic VZ-89407 24 см | 2 460 грн. |
Сковорода універсальна Vinzer Cast form Classic VZ-89407 24 см | 2 342 грн. |
Сковорода Vinzer Cast form Classic 24 см з антипригарним тефлоновим покрит | 2 269 грн. |
Модификації Vinzer Cast Form Classic 89407
Ціни на Vinzer Cast Form Classic 89407 |
---|---|---|---|---|
Vinzer Cast Form Classic 89407 24 см | від 939 грн. | 8 пропозицій | ||
Vinzer Cast Form Classic 89409 28 см | від 1 600 грн. | 1 пропозиція |