Свердловинний насос Vitals 3.5DC 10132-1.5r
Vitals 3.5DC 10132-1.5r |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Vitals 3.5DC 10132-1.5r
Ціни на Vitals 3.5DC 10132-1.5r |
---|---|---|---|---|
Vitals 3.5DC 1542-0.65r | від 5 169 грн. | 9 пропозицій | ||
Vitals 3.5DC 1563-0.9r | від 5 750 грн. | 7 пропозицій | ||
Vitals 3.5DC 1096-1.2r | від 6 815 грн. | 7 пропозицій | ||
Vitals 3.5DC 10132-1.5r | від 9 786 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →