Свердловинний насос Vitals 3-20SD 1851-0.8r (150674)
Фото 6 |
Vitals 3-20SD 1851-0.8r |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals 3-20SD 1851-0.8r
Усі ціни 6 →Насос погружной скважинный Vitals Aqua Pro 3-20SD 1851-0.8r | 7 661 грн. |
Насос свердловинний Vitals Aqua PRO 3-20SD 1851-0.8r | 7 661 грн. |
Насос заглибний свердловинний відцентровий стійкий до піску Vitals Aqua PR | 7 374 грн. |
Насос свердловинний Vitals aqua PRO 3-20SD 1851-0.8r (стійкий до піску) 15 | 7 661 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Vitals Aqua PRO 3-20SD 1851-0.8r (150674 | 7 661 грн. |
Насос свердловинний Vitals Aqua PRO 3-20SD 1851-0.8r + ПУ + 25 м кабель | 7 201 грн. |
Модификації Vitals 3-20SD 1851-0.8r
Ціни на Vitals 3-20SD 1851-0.8r |
---|---|---|---|---|
Vitals 3-14SD 1838-0.6r | від 6 501 грн. | 5 пропозицій | ||
Vitals 3.5-13SD 3048-1.0r | від 6 413 грн. | 6 пропозицій | ||
Vitals 3-20SD 1851-0.8r | від 7 201 грн. | 6 пропозицій | ||
Vitals 3.5-16SD 3059-1.2r | від 7 289 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →