Свердловинний насос Dongyin 778104
Відео 5 |
Dongyin 778104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 778104
Усі ціни 6 →Dongyin насос центробежный 0.92кВт H 117(88)м Q 45(30)л/мин mid (778104) | 5 640 грн. |
Насос Dongyin відцентровий 0.92 кВт. (778104) | 5 519 грн. |
Занурювальний свердловинний насос Dongyin 0.92кВт (778104) | 5 519 грн. |
Dongyin Скважинный насос Dongyin 0.92 кВт H 117(88) м Q 45(30) л/мин ?80 м | 5 519 грн. |
Насос відцентровий Dongyin 0.92 кВт Hmax 117 м Qmax 45 л/хв (778104) | 5 519 грн. |
Насос відцентровий 0.92 кВт H 117(88)м Q 45(30)л/хв ф80мм mid DONGYIN (778 | 7 361 грн. |
Відеоогляди
Модификації Dongyin 778104
Ціни на Dongyin 778104 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 778100 | від 3 191 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778101 | від 3 737 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778102 | від 4 150 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778103 | від 5 040 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778104 | від 5 519 грн. | 6 пропозицій | ||
Dongyin 778105 | від 6 556 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778106 | від 7 507 грн. | 5 пропозицій | ||
Dongyin 778107 | від 8 880 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →