Дриль-шурупокрут Vitals Master AS 18180 SmartLine (184445)
Фото 9 |
Vitals Master AS 18180 SmartLine |
|
Модель Master AS 18180 SmartLine поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Master AS 18180 SmartLine
Усі ціни 9 →Гвинтокрут акумуляторний Vitals Master AS 18180 SmartLine+ 184445 | 1 744 грн. |
Гвинтоверт акумуляторний Vitals Master AS 18180 SmartLine+ (184445) | 1 500 грн. |
Гайковерт акумуляторний Vitals Master AS 18180 SmartLine+ (без АКБ і ЗП) 1 | 1 500 грн. |
Гвинтоверт акумуляторний Vitals Master AS 18180 SmartLine+ (4-56-184445) | 4 450 грн. |
Гвинтокрут акумуляторний Vitals Master AS 18180 SmartLine+ | 4 559 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →