Дриль-шурупокрут Vitals Master Us 1023l (176917)
Фото 6 |
Vitals Master Us 1023l |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitals 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitals.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitals Master Us 1023l
Усі ціни 9 →Дриль-шурупокрут електричний Vitals Master Us 1023l 176917 | 1 275 грн. |
Шуруповерт мережевий Vitals Master Us 1023l 176917 | 1 275 грн. |
Дриль-шурупокрут електричний Vitals Master Us 1023l | 1 370 грн. |
Дриль-шурупокрут електричний Vitals Master Us 1023l | 1 275 грн. |
Дриль-шуруповерт електричний Vitals Master Us 1023l 176917 | 1 360 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →